Втората смена - Велко Неделковски
Втората смена - Велко Неделковски

Втората смена - Велко Неделковски

126,00 ден.   Спореди

Издавач: Просветно дело Автор: Велко Неделковски   Прекрасна приказна во која е опишано едно летување од 15 дена на група дечиња, со сите нивни доживувања, палавости, згоди и незгоди... Првата љубо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 126,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Просветно дело Автор: Велко Неделковски   Прекрасна приказна во која е опишано едно летување од 15 дена на група дечиња, со сите нивни доживувања, палавости, згоди и незгоди... Првата љубов и овде не е изоставена. Таа ѕирка од срцата на децата, а меѓу неа се испреплетени љубомора, завист...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 11 години

од Ненајавен корисник

da ja najda vtora smena