Време на пресврт
Време на пресврт

Време на пресврт

590,00 ден.   Спореди

„Оваа книга му е наменета на обичниот читател. Сите стручни изрази се објаснети во белеките на дното од страниците на кои се спомнуваат првпат. Но се надевам дека книгата ќе биде интересна и за струч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Оваа книга му е наменета на обичниот читател. Сите стручни изрази се објаснети во белеките на дното од страниците на кои се спомнуваат првпат. Но се надевам дека книгата ќе биде интересна и за стручните лица од областите за кои пишувам.Многу од она за што зборувам во оваа книга е одраз на мојот личен развој.“Фритјоф Капра

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка