Временски прогнозер

2.169,00 ден.   Спореди

Временски прогнозер со кој ке имате можност да ја дознете временската прогноза додека патувате,кампувате,планинарите и сл. Информацијата пренесена од саталит ја имате достапна за сите градови во европ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.169,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Временски прогнозер со кој ке имате можност да ја дознете временската прогноза додека патувате,кампувате,планинарите и сл. Информацијата пренесена од саталит ја имате достапна за сите градови во европа.- три дневна прогноза -работи на батерии -лесно пренослив

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка