Временски прогнозер WD6000

8.142,00 ден.   Спореди

Дознајте ја локалната временска прогноза подготвена од професионални метеоролози. И сето тоа бесплатно и автоматски - преку сателит. Податоците се поделени во четири дневни секции: утро, попладне, кве...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.142,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дознајте ја локалната временска прогноза подготвена од професионални метеоролози. И сето тоа бесплатно и автоматски - преку сателит. Податоците се поделени во четири дневни секции: утро, попладне, квечерина и ноќ. Се прикажуваат 36 различни временски симболи (наместо вообичаените 5), тековното време и прогноза за следните 5 дена, вклучително и очекуваните максимални и минимални температури. Уште повеќе, станицата прикажува и веројатност за врнежи за секој ден. Прогнозата е секогаш детална и ажурирана.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка