Временска станица TFA

944,00 ден.   Спореди

Кој внимава на климата во која живее, живее поздраво. Живејте поздраво и намалете ги трошоците за греењето. Освен приказ на внатрешната температура и влажност, оваа временска станица ви нуди и приказ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кој внимава на климата во која живее, живее поздраво. Живејте поздраво и намалете ги трошоците за греењето. Освен приказ на внатрешната температура и влажност, оваа временска станица ви нуди и приказ на час со календар, и аларм (повторувачки).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка