Временска станица TE831X

8.923,00 ден.   Спореди

Оваа комплетна станица со надворешни сензори за температура, влажност, насока и брзина на ветер, и дожд ги исполнува највисоките барања. Пренос на метеоролошките податоци се врши преку удобно на 433 M...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.923,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа комплетна станица со надворешни сензори за температура, влажност, насока и брзина на ветер, и дожд ги исполнува највисоките барања. Пренос на метеоролошките податоци се врши преку удобно на 433 MHz радио врска. Приложениот Windows компатибилен софтвер го прави возможно метеоролошките податоци да се добијат на компјутер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка