ВРВ ЗА ТЕСТЕР SKS 2610 - ЦРВЕН

472,00 ден.   Спореди

Врв за тестер со гумена изолација и нерѓосувачки метал. Врши постојан притисок без лизгање и при најмали мерни единици.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 472,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Врв за тестер со гумена изолација и нерѓосувачки метал. Врши постојан притисок без лизгање и при најмали мерни единици.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка