ВРВ ЗА ЛЕМЕЊЕ T-0,8 D ВО ФОРМА НА ДЛЕТО,8 MM/17 MM

413,00 ден.   Спореди

Компатибилен резервен врв за станица за лемење ST50-A/ST80-A/ST100-A/ST50-D/ST80-D/ST100-D


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компатибилен резервен врв за станица за лемење ST50-A/ST80-A/ST100-A/ST50-D/ST80-D/ST100-D

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка