ВРАЌАЊЕ КОН ЅВЕЗДИТЕ

200,00 ден.   Спореди

Деникен го продлабочува своето тврдење дека нашата планета некогаш одамна била посетена од непознати разумни суштества од некоја друга галаксија. Следејќи го на неговите патувања и истражувања, и сами...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Деникен го продлабочува своето тврдење дека нашата планета некогаш одамна била посетена од непознати разумни суштества од некоја друга галаксија. Следејќи го на неговите патувања и истражувања, и самите почнувате да размислувате на тој начин за решавање на низа цивилизациски загатки. Напишана без никакви предрасуди и без влакна на јазикот, оваа книга веднаш по објавувањето стана тема на многу жешки полемики. Зошто научниците ги затвораат очите пред многу материјални артефакти расфрлени насекаде низ планетава? Можеби затоа што не можат да најдат разумно објаснување за нив – објаснување во рамките на општоприфатениот начин на размислување...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка