Во нас е царството

Во нас е царството

450,00 ден.   Спореди

„Во нас е царството“ е книга која го опишува патот до православието на авторот кој и припаѓал на англиканската црква, и кој во еден период од својот живот самиот го открил православното христијанство....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 450,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Во нас е царството“ е книга која го опишува патот до православието на авторот кој и припаѓал на англиканската црква, и кој во еден период од својот живот самиот го открил православното христијанство. Неговите искуства со верата и особено аспектите на молитвата, воскресението, покајанието, спасението, мачеништвото и заедништвото со Бога се прикажани во ова дело.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка