Во канџите на неверството

600,00 ден.   Спореди

 Во канџите не неверството  Издавач: Култура Година на издавање: 2014 Автор: Тес Стимсон Јазик на преводот: македонски Корица: мека Број на страни:358 Кратка содржина: Интригантна приказна за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 Во канџите не неверството  Издавач: Култура Година на издавање: 2014 Автор: Тес Стимсон Јазик на преводот: македонски Корица: мека Број на страни:358 Кратка содржина: Интригантна приказна за Ела Стујарт, која макотрпно се труди да постигне совршена рамнотежа помеѓу својата брзо растечка кариера како педијатар, шармантниот сопруг и страсниот љубовник. Роман за шест љубовници, две афери и едно предавство, исполнет со животни случки погодени од љубовта, желбата, страста, копнежот, а над се чесноста. Дали ела ќе успее да излезе од вртлогот на неверството? Дали загубата ќе ја натера да се откаже од единствената љубов во име на бракот.Дали семејните врски ќе преовладуваат над нескротливата старст...  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка