Во врска со онаа ноќ

410,00 ден.   Спореди

 Издавач: Сакам книги Година на издавање: 2013 Автор: Џули Џејмс Јазик на преводот: македонски Корица: мека  Број на страни: 316 Кратка содржина: И покрај тоа што Рилан Пирс се обидува да им се...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 410,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 Издавач: Сакам книги Година на издавање: 2013 Автор: Џули Џејмс Јазик на преводот: македонски Корица: мека  Број на страни: 316 Кратка содржина: И покрај тоа што Рилан Пирс се обидува да им се спротивстави на магнетските сили кои ја привлекуваат кон богатиот наследник Кајл Родус првата ноќ кога се запознаваат, неверојатната хемија помеѓу нив не може да  се игнорира. Но кога таа завршува извисена на нивниот прв состанок, Рилан претпоставува дека нема да го види никогаш повеќе. Па така, девет години подоцна, кога ќе се најде лице в лицњ со Кајл во судницата, таа е шокирана и изненадена.Најголемиот проблем на убавата обвинителка е тоа што тој се уште нездаво ја привлекува... Слатка, смешна, секси и жешка....

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи