Восок со висок сјај и заштита

550,00 ден.   Спореди

Овој восок создава длабок сјаен финиш и едногодишна заштита против загадувањата во животната средина. Не-абразивната формула е мешавина од восоци и високо рефлектирачки полимери кој даваат прекрасен с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 550,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој восок создава длабок сјаен финиш и едногодишна заштита против загадувањата во животната средина. Не-абразивната формула е мешавина од восоци и високо рефлектирачки полимери кој даваат прекрасен сјај. Начин на употреба:
Да се користи на ладна, чиста и сува површина. Протресете го добро шишето и нанесувајте мала количина од полирот на една секција истовремено користејќи чиста и нежна крпа. Нанесувајте рамномерно да површината. Дозволете да се исуши додека не се замагли и потоа користејќи микрофибер крпа отстранете го вишокот. ВНИМАНИЕ: Запаливо. Може да предизвика ошетување на белите дробови доколку се проголта. Повеќекратна изложеност може да предизвика сушење и напукнување на кожата. Гасовите може да предизвикаат вртоглавица и поспаност. Да се чува вон дофат од деца. Да се користи само во добро проветреани простории. Доколку се проголта веднаш да се побара помош од медицинско лице и да се покаже етикетата или пакувањето. Датум на производство: втиснат на производот
Рок на употреба: неограничен
Производот е усогласен со условите за квалитет, пропишани во законите на Република Македонија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка