ВОЛТМЕТАР NIGHTFLIGHT

3.304,00 ден.   Спореди

При палење, индикаторот се издига на врвот на скалата и повторно паѓа пред да се прикаже вистинската вредност. Инсталиран дијаметар 52 мм.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.304,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


При палење, индикаторот се издига на врвот на скалата и повторно паѓа пред да се прикаже вистинската вредност. Инсталиран дијаметар 52 мм.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка