Воздушно перниче- дигалка за автомобил

6.903,00 ден.   Спореди

Ова воздушно перниче - дигалка може да издржи носивост до 3 тони. Едноставно приклучете ја на ауспухот и наполнете ја со помош на вклучениот мотор. Нема повеќе повреди од лизгањето на дигалките. Соврш...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.903,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова воздушно перниче - дигалка може да издржи носивост до 3 тони. Едноставно приклучете ја на ауспухот и наполнете ја со помош на вклучениот мотор. Нема повеќе повреди од лизгањето на дигалките. Совршена за менување гуми или монтажа на синџири за снег. Погодна е за подигање на автомобили, приколки, каравани.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка