ВОДООТПОРНО ПЛАШИЛО ЗА КУНИ

2.242,00 ден.   Спореди

За бркање куни од автомобил, куќи итн. Произведува за човек нечујни агресивни ултразвучни тонови, кои се за куните соодветно приемливи и од кои бегаат. Ова плашило може да се монтира директно кај о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.242,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За бркање куни од автомобил, куќи итн. Произведува за човек нечујни агресивни ултразвучни тонови, кои се за куните соодветно приемливи и од кои бегаат. Ова плашило може да се монтира директно кај отворите за влез во автомобил, дури и на водени и нечисти места.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка