ВОДООТПОРНО КУЌИШТЕ ЗА КАМЕРА CARCAMONE HD

4.248,00 ден.   Спореди

Во цврстото и проѕирно пластично куќиште, камерата може да се употребува во секакви надворешни услови ( вода, прашина, нечистотија и удари). Едноставен дизајн за едноставно поставување на камерата. От...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.248,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во цврстото и проѕирно пластично куќиште, камерата може да се употребува во секакви надворешни услови ( вода, прашина, нечистотија и удари). Едноставен дизајн за едноставно поставување на камерата. Отпорно на вода до 50 м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка