Водоотпорни ракавици, големина 8

1.180,00 ден.   Спореди

Напорна работа во влажна средина. Нема повеќе проблеми со овие докажани водоотпорни ракавици. Гранулирана кожа со специјален маслинест тен. Отпорни на вода и на боцки. Меки на допир. Задниот дел е пам...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Напорна работа во влажна средина. Нема повеќе проблеми со овие докажани водоотпорни ракавици. Гранулирана кожа со специјален маслинест тен. Отпорни на вода и на боцки. Меки на допир. Задниот дел е памучен во жолта боја, а внатрешноста е обложена. Имаат еластични облоги на задниот дел со кои совршено се вклопуваат на раката и овозможуваат сигурен стисок. Ги штити и зглобовите на раката. Двојни шевови. Специјализирани за работа во влажни средини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка