ВОДОИНСТАЛАТЕРСКА КЛЕШТА Knipex Cobra ES Knipex 87 51 250

2.419,00 ден.   Спореди

Подесива и со една рака ви овозможува подесувањето на ширината да го направите директно на самото место.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Подесива и со една рака ви овозможува подесувањето на ширината да го направите директно на самото место.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка