Воден столб 1,5 m

5.605,00 ден.   Спореди

Овој воден столб е прекрасен и уникатен украс за Вашиот дом. Тој ќе биде вистинско освежување за сечии очи на некоја забава, во Вашата дневна соба, во клуб или во бар. Цевката е изработена од вис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.605,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој воден столб е прекрасен и уникатен украс за Вашиот дом. Тој ќе биде вистинско освежување за сечии очи на некоја забава, во Вашата дневна соба, во клуб или во бар. Цевката е изработена од висококвалитетно акрилно стакло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка