Внатрешен Сплитер S-3 DS со 3 излези

92,00 ден.   Спореди

5-1000 MHz, RFI>110dB, all ports DC blocked


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Зора http://zora.com.mk/   Детали 92,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


5-1000 MHz, RFI>110dB, all ports DC blocked

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка