Вистината на Питија

420,00 ден.   Спореди

Издавач: Сакам книги Година на издавање: 2015 Автор: Ерик Аксл Сунд Јазик на преводот: македонски Корица: мека Број на страни: 319   Истрагата на бруталните убиства на момчињата имигранти с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 420,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Сакам книги Година на издавање: 2015 Автор: Ерик Аксл Сунд Јазик на преводот: македонски Корица: мека Број на страни: 319   Истрагата на бруталните убиства на момчињата имигранти се уште тапка во место. Паралелно со неа има уште еден убиец кој со грозоморни убиства им се одмаздува на поранешни ученици на училиште каде што своевремено учела и таинствената Викторија Бергман. Жанет открива дека има нешто што ги поврзува двете различни истраги - скриена мотивација во која нема ни ронка човечност. Ништо не е онака како што изгледа. кога маските паѓаат и сите си ги покажуваат вистинските лица, Жанет е оставена на милост и немилост на силите на злото. Психијатарката Софија Зетерлунд се обидува да и помогне на Жанет, но и таа е затрупана во доволно свои проблеми со комплицираната Викторија Бергман. Како ќе заврши сплетканиот лавиринт од психоанализи, останува неизвесно до самиот крај.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка