Високопрецизна џепна вага Voltcraft PS-20

Високопрецизна џепна вага Voltcraft PS-20

10.207,00 ден.   Спореди

Оваа вага е проектирана за најпрецизни мерења на тежини до 20 g. Измерената тежина се прикажува на екранот скоро моментално, со разложливост 0,001 g. Кожната торбичка ја штити вагата при транспорт и с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.207,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа вага е проектирана за најпрецизни мерења на тежини до 20 g. Измерената тежина се прикажува на екранот скоро моментално, со разложливост 0,001 g. Кожната торбичка ја штити вагата при транспорт и складирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка