ВИСОКОМОЌЕН БРЕНЕР HP 820 W

3.186,00 ден.   Спореди

Овој моќен апарат со рачки во ергономски облик се карактеризира со: екран за следење на нивото на гас, пламен со должина до 100 мм, отвор направен од заварен високо квалитетен челик. Може да се корист...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој моќен апарат со рачки во ергономски облик се карактеризира со: екран за следење на нивото на гас, пламен со должина до 100 мм, отвор направен од заварен високо квалитетен челик. Може да се користи: за санитарни инсталации, за разлабавување на завртки, отстранување на боја итн. Се испорачува без гас.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка