ВИСОКОЕФИКАСНА ФЛУРОСЦЕНТНА НЕОНКА TL5 14 W 830

413,00 ден.   Спореди

Високоефикасна флуресцентна неонка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Високоефикасна флуресцентна неонка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка