ВИСОКОЕНЕРГЕТСКА БАТЕРИЈА ОД ЛИТИУМ 9 V PP3

767,00 ден.   Спореди

Долготрајна и издржлива батерија за уреди што треба да работат подолг период.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 767,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Долготрајна и издржлива батерија за уреди што треба да работат подолг период.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка