ВИСИНОМЕР

3.245,00 ден.   Спореди

Прецизен до 10 метри и со приказ од 0 до 5000 метри надморска височина. Лесно се монтира со леплива лента. Може да се земе на пешачење. Робустна пластична обвивка.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.245,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Прецизен до 10 метри и со приказ од 0 до 5000 метри надморска височина. Лесно се монтира со леплива лента. Може да се земе на пешачење. Робустна пластична обвивка.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка