Вила Каса Ла Кола

Вила Каса Ла Кола

1.650,00 ден.   Спореди

Каса Ла Кола се наоѓа во центарот на Крушево во близина на црквата Св. Јован, позната по иконостасот во длабокорез. Располага со: * двокреветни студија ( (2+1),опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Резервирај ме http://rezervirajme.com/ Детали 1.650,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Каса Ла Кола се наоѓа во центарот на Крушево во близина на црквата Св. Јован, позната по иконостасот во длабокорез. Располага со: * двокреветни студија ( (2+1),опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф и чајна кујна) * трокреветни соби (опремени со ТВ, купатило, фен, мини сеф, мини бар) * бесплатен интернет (Wi-Fi) во цел објект * заедничка просторија *24/7 достапна услуга и видео надзор Изберете соодветно тип на соба и број на денови и дозволете ние да се погрижиме за вашата резервација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка