Вермикулит

1.700,00 ден.   Спореди

Вермикулит физички и хемиски својства Физичка состојба Цврста Мирис и изглед Златно кафеави снегулки или прав. Без мирис pH 7.0 до 9.0 Специфична тежина 2.6 g/cc % на растворливост во вода Нула Точка ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Балкан Гринхаус http://shop.balkangreenhouse.mk   Детали 1.700,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вермикулит физички и хемиски својства Физичка состојба Цврста Мирис и изглед Златно кафеави снегулки или прав. Без мирис pH 7.0 до 9.0 Специфична тежина 2.6 g/cc % на растворливост во вода Нула Точка на топење 1315 C Точка на вриење Нема Точка на замрзнување Нема Пареа притисок Нема Густина на пареа Нема Точка на палење Нема / производот не е запалив

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка