ВЕНТИЛАТОР HONEYWELL HS-1040E

9.971,00 ден.   Спореди

Со овој моќен вентилаторот не само што ќе се ослободите од топлина во вашата соба, туку благодарение на далечинскиот управувач можете да управувате со него од вашата работна маса или фотелјата. Исто т...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.971,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој моќен вентилаторот не само што ќе се ослободите од топлина во вашата соба, туку благодарение на далечинскиот управувач можете да управувате со него од вашата работна маса или фотелјата. Исто така можете да го користите тајмерот и автоматското исклучување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка