ВЕНТИЛАТОР DURACRAFT HV-250E

5.841,00 ден.   Спореди

Овој вентилатор ќе ги направи дури и најжешките летни денови подносливи. Направен целосно од метал, со стабилна основа и зајакнет заштитен кафез, вентилаторот е многу безбеден, а исто така дава одлич...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.841,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој вентилатор ќе ги направи дури и најжешките летни денови подносливи. Направен целосно од метал, со стабилна основа и зајакнет заштитен кафез, вентилаторот е многу безбеден, а исто така дава одличен впечаток.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка