ВЕНТИЛАТОР-КУЛА HONEYWELL HW-HELIS1E СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

9.027,00 ден.   Спореди

Елегантен, внатрешно осцилирачки вентилатор-кула со невидлив, вграден далечински управувач со 3 подесувања и 8 часовен тајмер.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.027,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Елегантен, внатрешно осцилирачки вентилатор-кула со невидлив, вграден далечински управувач со 3 подесувања и 8 часовен тајмер.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка