Веб камера WINSTAR 1.3MP

370,00 ден.   Спореди

WEB Camera WINSTAR 1.3MP, VGA format 640*480/800*600/1280*960, 30 fps


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 370,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


WEB Camera WINSTAR 1.3MP, VGA format 640*480/800*600/1280*960, 30 fps

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка