ВГРАДЛИВА ЛАМПА G Х 53

3.127,00 ден.   Спореди

Вклучена е топло-бела сијалица за заштеда на енергија од 9 W.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вклучена е топло-бела сијалица за заштеда на енергија од 9 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка