Васко Ташковски

50,00 ден.   Спореди

Овој автор се вбројува меѓу сосема ретките, но значајни продолжувачи на сликарството на фантазијата во современата македонска уметност. Сликарската вештина му овозможи да создаде необични сликовни пре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 50,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој автор се вбројува меѓу сосема ретките, но значајни продолжувачи на сликарството на фантазијата во современата македонска уметност. Сликарската вештина му овозможи да создаде необични сликовни претстави откривајќи ја смислата за досетливи комбинации и добродушна приемчивост за бизарни ситуации

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка