Валјак фасаден Elitacolor

150,00 ден.   Спореди

Elitacolor Фасаден валјак 25cm Производител:
Hardex Шифра:
0100-226825


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 150,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Elitacolor Фасаден валјак 25cm Производител:
Hardex Шифра:
0100-226825

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка