ВАКУУМ-МЕТАР NIGHTFLIGHT

3.481,00 ден.   Спореди

Оригинален фасцинирачки изглед за љубителите на најновите автомобили и брзото возење, но и за оние коишто уживаат во постарите класични модели на автомобили. Инструментите се продаваат во неколку диза...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.481,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оригинален фасцинирачки изглед за љубителите на најновите автомобили и брзото возење, но и за оние коишто уживаат во постарите класични модели на автомобили. Инструментите се продаваат во неколку дизајни-еднобојни со сребрена позадина, осветлени со 7 ЛЕД диоди во боја, или димено стакло ""NightFlight""-за секого има по нешто. Дисплејот се гледа само кога е стартуван автомобилот. Во спротивно, се гледа само темно стакло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка