Вакуумскa цевкa f47*1500

699,00 ден.   Спореди

Вакуумска цевка без притисок ф47 *1500 Вакуумската цевка ф47 *1500 мм ги има следниве карактеристики дебелина на стакло 1,6 мм вид на стакло Бор Силикатно Нема гаранција од удар на град


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еко солар http://ecosolar.mk/   Детали 699,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Вакуумска цевка без притисок ф47 *1500 Вакуумската цевка ф47 *1500 мм ги има следниве карактеристики дебелина на стакло 1,6 мм вид на стакло Бор Силикатно Нема гаранција од удар на град

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка