Вакумски чистач за аквариум подесувачки

400,00 ден.   Спореди

Се разбира не! Но оваа направа ја има истата функција на правосмукалката, но само овој пат како водена правосмукалка!
Доколку ви е смачено да се борите со остатоците од храна, непотребните матер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 400,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Се разбира не! Но оваа направа ја има истата функција на правосмукалката, но само овој пат како водена правосмукалка!
Доколку ви е смачено да се борите со остатоците од храна, непотребните материи на дното, и неможноста да ја отстраните нечистотијата од дното, ова е вашиот вистински пронајдок! Врвниот производител за аквариумска опрема Trixie, го лансираше својот најнов пронајдов за аквариумска опрема, а тоа е Вакуумски чистач за аквариуми, со кој можете лесно да го исчистите дното, и вашиот аквариум да биде чист и среден!
Се користи лесно, односно со прикачување на црево од воздушна пумпа на делот кој што е наменет за тоа, а потоа само исчистете го дното без никакви потешкотии!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка