Вакумски чистач за аквариум мал

700,00 ден.   Спореди

This little vacuum cleaner is particularly suitable for small or medium sized aquariums. The cleaning starts and continues by sucking up air at the air tube.
8095 Vacuum cleaner, ø 40 mm/26 cm


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 700,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


This little vacuum cleaner is particularly suitable for small or medium sized aquariums. The cleaning starts and continues by sucking up air at the air tube.
8095 Vacuum cleaner, ø 40 mm/26 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка