Вакумски чистач за аквариум голем

900,00 ден.   Спореди

Доколку ви се допадна намената на производот “Усисно црево“ но сакате нешто пософистицирано, тогаш за вас е овој вакуумски чистач кој работи со извлекување на воздухот и на тој начин ја влечи водата.<...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 900,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Доколку ви се допадна намената на производот “Усисно црево“ но сакате нешто пософистицирано, тогаш за вас е овој вакуумски чистач кој работи со извлекување на воздухот и на тој начин ја влечи водата.
8100 Vacuum cleaner, ø 50 mm/32 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка