Буре керамика 15 цм
Буре керамика 15 цм

Буре керамика 15 цм

350,00 ден.   Спореди

Ова е идеален украс за аквариумите, каде што се чуваат живоротки, поради можноста на малите рипчиња за криење. ИСто така идеален е и за чување на икрачи, заради што икрачите бараат место за мрест кое ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 350,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е идеален украс за аквариумите, каде што се чуваат живоротки, поради можноста на малите рипчиња за криење. ИСто така идеален е и за чување на икрачи, заради што икрачите бараат место за мрест кое е темно и сокриено, па ова би го избрелае како идеално решение за мрест.
Украсот е направен од керамика и воопшто не е штетен за рибите.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка