Бум чанта со совршен крој

1.299,00 ден.   Спореди

Чанта со совршен крој
Чанта со прекрасна комбинација на кои. Високо квалитетна внатрешност изработена од текстилен материјал.начинот на закопчување е на патент по целата должина. Цврстите тиркиз...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 1.299,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Чанта со совршен крој
Чанта со прекрасна комбинација на кои. Високо квалитетна внатрешност изработена од текстилен материјал.начинот на закопчување е на патент по целата должина. Цврстите тиркизни рачки дозволуваат да се носи и на рамо и во рака.
Материјал: Еко кожа
Димензии:
Должина – 47 см.
Висина – 29 см.
Ширина – 13 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка