Будилник за добро расположение Hydas

6.753,00 ден.   Спореди

Започнете го денот со нежно отворање на очите, без стресно будење од сон. Нежно, природно будење со природна дневна светлина (ефект на изгрејсонце), мириси кои ги галат сетилата, тивки звуци од природ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.753,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Започнете го денот со нежно отворање на очите, без стресно будење од сон. Нежно, природно будење со природна дневна светлина (ефект на изгрејсонце), мириси кои ги галат сетилата, тивки звуци од природата или со музика од Вашата омилена радиостаница.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка