БРОЈАЧ НА ИЗМЕНИЧНА СТРУЈА GECO 32 230V/32A LCD

4.071,00 ден.   Спореди

Дигитален мерач на енергија за монтажа на DIN-железни шини (1 MW) со DIN 50022. Со мрежен приклучок без тешкотии се појавува приказ на екранот, а при оптеретување трепери LED. Потребната опрема за соп...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.071,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Дигитален мерач на енергија за монтажа на DIN-железни шини (1 MW) со DIN 50022. Со мрежен приклучок без тешкотии се појавува приказ на екранот, а при оптеретување трепери LED. Потребната опрема за сопствена употреба е околу 0,5 W.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка