Бројачи
Бројачи

Бројачи

250,00 ден.   Спореди

Втор роман на пионерот на акциониот книжевен жанр во Македонија.Иако книгата е само плод на имагинацијата на авторот, многу од настаните потсетуваат на оние од современото секојдневие. Особено интерес...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 250,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Втор роман на пионерот на акциониот книжевен жанр во Македонија.Иако книгата е само плод на имагинацијата на авторот, многу од настаните потсетуваат на оние од современото секојдневие. Особено интересна во книгата е врската на античкиот свет, од времето на Александар Македонски и неговите походи, со актуелните случувања во светските метрополи Њујорк, Токио.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка