БРКАЧ НА ПАЈАЦИ

885,00 ден.   Спореди

Наместо да ги убие, ослободувачот од пајаци со помош на ултрависоки тонови ги истерува крајно непосакуваните, долгоноги посетители. Испратените сигнали периодично се појачуваат и се намалуваат од 7 –...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 885,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Наместо да ги убие, ослободувачот од пајаци со помош на ултрависоки тонови ги истерува крајно непосакуваните, долгоноги посетители. Испратените сигнали периодично се појачуваат и се намалуваат од 7 – 14 kHz со временски одложно коло. Така пајаците ги распознаваат тоновите како сигнали од грабливци и ги избегнуваат соодветните простории.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка