БРКАЧ НА МРАВКИ

708,00 ден.   Спореди

Ова е уред за бркање мравки, без хемикалии. Уредот работи со нискофреквентни вибрации кои се непријатни за мравките. Останатите живи суштества не се чувствителни на овие вибрации. Една батерија трае о...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 708,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е уред за бркање мравки, без хемикалии. Уредот работи со нискофреквентни вибрации кои се непријатни за мравките. Останатите живи суштества не се чувствителни на овие вибрации. Една батерија трае околу 6 месеци. Употребата е едноставна: всадете го бркачот во земја, вклучете го и тоа е сè!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка