Бркач на кртови и полвови - во сет

Бркач на кртови и полвови - во сет

1.357,00 ден.   Спореди

Кошмар на секој градинар: кртови и полвови. Доверливо и еколошки прифатливо решение за истерување на овие штеници со помош на нискофреквентни бранови кои имитираат земјотрес и ги бркаат животните на б...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.357,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кошмар на секој градинар: кртови и полвови. Доверливо и еколошки прифатливо решение за истерување на овие штеници со помош на нискофреквентни бранови кои имитираат земјотрес и ги бркаат животните на безбедна оддалеченост.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка