Бркач на животни со блиц

3.717,00 ден.   Спореди

Со овој уред, без хемиски средства можете да ги заштитите патиштата, тераси и кутии со песок од несакани посетители. Уредот е ефикасен против кучиња, мачки, птици и може да се постави  внатрешно ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.717,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со овој уред, без хемиски средства можете да ги заштитите патиштата, тераси и кутии со песок од несакани посетители. Уредот е ефикасен против кучиња, мачки, птици и може да се постави  внатрешно или во надворешни услови. Со избор на посебен режим на работа, можат да се вклучат аларм, ултразвучен сигнал и стробоскопски блиц. Овие сигнали се активираат преку сензорот за движење со  подрачје на делување од 90 степени. Можна е и ѕидна монтажа на уредот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка